Ekspresy Klarstein

Klarstein

Kawa to tylko przysmak, dodatek, który ma nas pobudzić, wpłynąć na efektywność naszej pracy, ale i na nasze samopoczucie. Trudno wyobrazić sobie udany dzień bez filiżanki espresso lub dużej szklanki latte. Klarstein to marka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom smakoszów kawy. I choć skupia się ona na produkcji szeroko rozumianego sprzętu AGD, to w szczególny sposób warto podkreślić atuty jej ekspresów do kawy.

Mój Berlin, mój Dom…

Nie byłoby marki Klarstein na rynku urządzeń AGD (i ekspresów do kawy), gdyby nie… Berlin. Tak, to właśnie stolica naszego zachodniego sąsiada zainspirowała twórców tej marki do stworzenia czegoś nowego. Czegoś, co emanuje nowoczesnością, zupełnie nowym spojrzeniem na funkcjonalizm i przepiękną kolorystyką. Każdy ekspres do kawy tej marki to prawdziwe dzieło sztuki, w którym dotychczas znane wszystkim standardy, łączą się w ciekawy sposób z nowoczesnością, indywidualizmem i innowacyjnością.

Klarstein to chyba jedyna taka marka na rynku, która skutecznie połączyła cechy rozwiązań z najniższej i najwyższej półki cenowej. I choć różnią się one pomiędzy sobą specyfikacją zastosowania, ilością zaimplementowanych funkcji i ogólnie pojętymi parametrami użytkowymi, to łączy je jedno: szacunek dla Klienta, funkcjonalność i dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów.

Opinie, czyli oddajmy głos Użytkownikom

Klarstein to marka, która nie wymaga odrębnych działań marketingowych, kampanii reklamowych i wielu innych czynników, podwyższających sprzedaż. Marka ta broni się sama, co zresztą widać na przykładzie opinii wielu różnych osób.

1. Nie ważne, czy kupujemy duży model BellaVita, profesjonalny sprzęt Jura E8 Dark Inox, czy może też któreś z prostszych rozwiązań typu Aromatica lub Passionata. Łączy je pełen profesjonalizm pracy, piękny design i duża liczba dostępnych funkcji.

2. Klarstein to też profesjonalny serwis, dzięki któremu każdy z posiadanych ekspresów funkcjonuje zawsze na 100 procent. Mało który serwis ekspresów do kawy posiada tak rozbudowaną bazę części i tak wykwalifikowany personel, dzięki którym efektywnie skraca się czas realizacji każdej naprawy.

Klarstein – król rankingów!

Pozytywna ocena marki Klarstein to nie tylko indywidualne opinie, lecz przede wszystkim tematyczne rankingi, które podkreślają wyjątkowość tego niezwykłego sprzętu. Niezależnie zatem czy jest to:

… to i tak produkty tej marki znajdują się wśród najlepiej ocenianych rozwiązań dostępnych na rynku. Czy w tej sytuacji jakiekolwiek kampanie reklamowe mają jeszcze sens?

Podsumowanie

Tak, ponieważ wciąż jest to marka mało znana w tutejszej części Europy. Na szczęście ekspresy do kawy (i nie tylko) Klarstein coraz częściej pojawiają się na rodzimym rynku, zresztą ku zadowoleniu tysięcy ich nabywców. Nic w tym dziwnego – jeśli już raz zakosztuje się „niezwykłości” tej marki, to trudno zdecydować się na rozwiązania proponowane przez innych producentów analogicznego sprzętu.