Ekspresy KRUPS

KRUPS

Wypicie filiżanki kawy to dla większości osób dobry początek dnia. Pobudza do działania, dodaje energii, no i oczywiście kawa jest tak po prostu smaczna. Producenci ekspresów do kawy zwracają uwagę na ich funkcjonalność, niezawodność oraz estetykę. Ekspres do kawy KRUPS to połączenie tych wszystkich cech, dlatego też warto przyjrzeć się dokładniej tej marce.

Historia producenta ekspresów do kawy KRUPS

Początki działalności niemieckiej firmy KRUPS sięgają, aż 1846 r. Była to wtedy kuźnia. Z czasem zaczęto produkować wagi przemysłowe, a już w 1956 r. marka osiągnęła sukces dzięki wprowadzeniu na rynek elektrycznego młynka do kawy. To stało się inspiracją do stworzenia w 1991 r. z firmą Nestle pierwszego modelu ekspresu Nespresso, czyli na saszetki z kawą. Współcześnie marka KRUPS to czołowy producent ekspresów do kawy. Dzięki zastosowaniu nowych technologii, niskiej cenie oraz ciekawemu designowi są one chętnie kupowane.

Co wyróżnia ekspresy do kawy marki KRUPS? Dlatego warto się na nie zdecydować?

Oczywiście już z powyższej historii widać, że marka ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ekspresów do kawy. Doświadczenie, pomysłowość i umiejętności sprawiły, iż ma ona wielu odbiorców na całym świecie. KRUPS wyróżnia bogata oferta, dostępny jest ekspres do kawy automatyczny, który za jednym dotknięciem przygotuje dwie kawy mleczne. Jest także propozycja ekspresów kolbowych, zwanych ESPRESSO STEAM & PUMP. Pozostała oferta to ekspresy na kapsułki, czyli NESPRESSO oraz NESCAFÉ DOLCE GUSTO. Pomimo wielu funkcji są to ekspresy na miarę każdego domu, w przystępnej cenie oraz wielkością pasujące do małych kuchni. Wyróżniają się one przy tym ciekawym wyglądem oraz trwałością. Marka KRUPS prowadzi autoryzowany serwis ekspresów do kawy, podczas i po okresie gwarancyjnym. Znajdują się one w różnych częściach Polski, oferują one także akcesoria, części eksploatacyjne i zamienne.

Najpopularniejsze modele ekspresów do kawy KRUPS

Bestsellery to oczywiście ekspresy w pełni automatyczne z serii EVIDENCE EA89. Ranking ekspresów do kawy do biura to właśnie ekspresy automatyczne, które za jednym dotknięciem przygotowują dwie kawy. Dodatkowo posiadają ważne funkcje, które uproszczą użytkowanie ich w biurze: automatyczne czyszczenie, odkamienianie i alarm, opłukanie, wyłączanie, oszczędzanie energii, spienianie mleka, regulacja mocy kawy oraz gorąca woda. Kolejnym popularnym modelem jest EKSPRES EA8808 z funkcją 2 kaw mlecznych za jednym dotknięciem. Polecany do domu, cappuccino dla dwojga osób. Kolejnym jest EKSPRES EA8298 z funkcją automatycznego pojedynczego cappuccino. Najbardziej zaawansowanych technologicznie ekspresem do kawy marki KRUPS jest EA90, to automatyczny ekspres pozwalający przygotować 17 różnych napojów kawowych bezpośrednio w filiżance. Dzięki tak bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, opinie wśród klientów są dla nich bardzo pozytywne.

Ranking ekspresów do kawy

Marka KRUPS zdecydowanie króluje wśród ekspresów, ma bardzo dobre połączenie ceny do jakości. Opinie klientów są dla niej bardzo ważne. Powyżej wskazano, iż do biura polecane są ekspresy w pełni automatyczne. Natomiast także do biura i do domu warto zwrócić uwagę na ekspresy na kapsułki. Są proste i szybkie w obsłudze. Ranking ekspresów na kapsułki zajmują Nescafé Dolce Gusto, m.in. PICCOLO KP100 oraz nowsze NDG MOVENZA KP600E. Natomiast ranking ekspresów kolbowych to trzy propozycje: CALVI LATTE XP3458, XP5620 oraz XP3440.