Ekspresy Siemens

Siemens

Wielbiciele kawy wiedzą, jak ważny jest wybór właściwego ekspresu do jej parzenia. Prawdziwi smakosze są pewni, że ich kubki smakowe zadowoli wyłącznie wonny napój zaparzony w ekspresach Siemens.

Który ekspres wybrać?

Prawdą jest, że firma Siemens oferuje szeroki wachlarz produktów do parzenia kawy. To, jaki ekspres do kawy wybierzemy, zależy głównie od upodobań klientów. Firma Siemens spełnia także marzenia wielu o ekspresach do kawy pod zabudowę. Dzięki temu można stworzyć wymarzoną, czystą i uporządkowaną strefę kuchenną. Jednak nawet ekspresy przelewowe zachwycają nowoczesnym designem i mogą stanowić ozdobę każdej nowoczesnej kuchni. Siemens przez dziesiątki lat opracował mnóstwo modeli ekspresów do kawy, ale wciąż projektanci i naukowcy wprowadzają innowacje, zmieniają i dodają funkcje parzenia przepysznej kawy. Na przykład wszystkie rodzaje ekspresów EQ firmy Siemens pozwalają przygotować dowolnie skomponowany napój pełen dodatków i smaku. Poza tym te ekspresy zachwycają niezwykłym wzornictwem. Są po prostu piękne.

Dlaczego jednak ekspresy Siemens?

Firma Siemens od ponad pół wieku jest liderem w produkcji najlepszego sprzętu AGD w Europie i na świecie. Niewiele osób wie, że korzenie firmy, to niemieccy wynalazcy i producenci sprzętu do nadawania wiadomości alfabetem Morse’a, a nawet samolotów. Jeśli więc Siemens sprawdzał się w tak zaawansowanych technologiach, nie mógł zawieść oczekiwań klientów sprzętu domowego.

Sprzęt do parzenia kawy firmy Siemens ma mnóstwo zalet. Podstawowy atut to ogromna ilość produktów, wśród których nawet najbardziej wymagający smakosz kawy, znajdzie ekspres dla siebie. Niezaprzeczalną zaletą ekspresów Siemens jest ich łatwość czyszczenia i obsługi. Nie trzeba wertować grubych instrukcji, aby poradzić sobie z zaparzeniem kawy po raz pierwszy. Kolejnym atutem, który prezentują zadowoleni klienci w swoich opiniach o produktach, jest doskonały serwis. Zakupione ekspresy są z założenia niezawodne, ale gdy zdarzy się jakikolwiek, nawet najdrobniejszy problem ze sprzętem, firma oferuje pomoc niezawodnego serwisu Siemensa. Wyrafinowany smak ulubionej kawy klient może uzyskać dzięki zakupowi:

  • ekspresu na kawę ziarnistą,
  • ekspresu na kawę mieloną.

Produkty posiadają także dodatkowe funkcje, bo są ekspresy przelewowe, ciśnieniowe, pod zabudowę, z automatycznym systemem mlecznym z wężykiem, typ cappucinatore, czy ze zintegrowanym pojemnikiem na mleko. Oprócz mnogości funkcji, ekspresy do kawy Siemens cieszą oko właściciela. Na rynku sprzętu AGD ekspresy firmy wyróżnia nowoczesność wzornictwa i wygoda w utrzymaniu ekspresu w czystości. To zalety, które najbardziej cieszą wszystkie panie domu. Zaawansowane technologie pozwalają nawet na więcej – obsługę ekspresu za pomocą telefony, czy komputera na odległość. Któż nie cieszyłby się momentem, gdy po powrocie do domu po wielu godzinach ciężkiej pracy, zasiada przed kominkiem z kubkiem świeżo zaparzonej, pysznej aromatycznej kawy? Ta kusząca wizja sprawia, że inteligentne ekspresy Siemens cieszą się coraz większym powodzeniem wśród wielbicieli idealnie parzonej kawy.