Ekspresy Ariete

Ariete

Toskania. Włoska kraina, o której można mówić godzinami wciąż nie wyrażając o niej wszystkiego. Nic dziwnego, że przyciąga turystów z całego świata. Stąd pochodzą najpiękniejsze marmury, wyśmienite wina i doskonali rzemieślnicy i inżynierowie. Twórcy m.in. ekspresów do kawy Ariete.

Ariete – połączenie tradycji z nowoczesnością

Od 1964 roku doświadczeni projektanci i inżynierowie wspólnie pracują nad dostarczeniem najlepszych urządzeń gospodarstwa domowego. Ekspres do kawy, odkurzacz automatyczny, wyciskarka, oczyszczacz parowy, żelazko czy inny sprzęt – odbiorcy na całym świecie zgodnie potwierdzą – to arcydzieło. Każdy egzemplarz jest tworzony z największą starannością, by zagwarantować wysoki stopień sprawności, atrakcyjną cenę i jednocześnie nie zaszkodzić środowisku.

Ekspres do kawy Ariete

Kawa, będąca wielką miłością Włochów, musi być dobrze przygotowana – aromatyczna i wonna, dająca chwilę na zapomnienie i przeniesienie się myślami do słonecznej Toskanii. Konstrukcja ekspresów jest bardzo prosta – dwufunkcyjny filtr pozwala na przygotowanie jednej lub dwóch filiżanek napoju z kawy mielonej lub kapsułek, zgodne z systemem Easy Serving Espresso (model 138913 Vintage). Dość duży pojemnik na wodę łatwo wyjąć w celu oczyszczenia lub uzupełnienia. Ekspres do kawy Ariete posiada zintegrowaną dyszę do spieniania mleka z regulacją emisji pary. Można wybrać design w stylu retro lub, jeśli ktoś woli, w stylu nowoczesnym. Jedno jest jednak pewne – sprzęt będzie prezentował się świetnie w każdej kuchni.

Zaufaj Ariete

Być może większości z nas nazwa producenta nie brzmi znajomo. Jest to w pełni zrozumiałe, ponieważ Ariete na polskim rynku AGD pojawiło się stosunkowo niedawno. Za tym, by zaufać włoskiej firmie przemawia fakt, że jest notowana na giełdzie, należy do globalnej grupy Delonghi, posiada odbiorców na całym świecie. Wszystkie modele przechodzą długie testy jakościowe, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Opinie wszystkich konsumentów są entuzjastyczne – urządzenia są proste w obsłudze, intuicyjne, bardzo dobrze wyglądają, służą bezawaryjnie przez długi czas. A jeśli pojawia się jakiś problem w użytkowaniu, serwis i obsługa klienta przebiega w sposób szybki i pozostawiają miłe wrażenie o firmie.

Włosi wiedzą najlepiej jak parzyć kawę. Wiedzą, jak skonstruować urządzenie, które wydobędzie z ziaren, mielonej kawy czy z kapsułek pełną kwintesencję smaku i aromatu. I tym chcą podzielić się całym światem, dlatego ich ekspresy do kawy nie mają sobie równych. W rankingach ekspresów do kawy, ekspresów do kawy z mlekiem czy ekspresów ciśnieniowych włoskie sprzęty zajmują wysokie pozycje. Nic dziwnego – produkty, w tym także i przede wszystkim Ariete, posiadają wszystkie potrzebne funkcje, są estetyczne – modele dostępne są w wielu wzorach i kolorach, są niezawodne, ponieważ wykonuje się je z najlepszych materiałów i podzespołów, są nowoczesne – zastosowana w nich technologia to efekt najnowszych badań. Słowem – trafiają w gusta klientów wnosząc w ich życie radość, niezapomniany smak i zapach.