Ekspresy Ascaso

Ascaso

Firma Ascaso pochodzi z Hiszpanii, gdzie już prawie od sześćdziesięciu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości ekspresów do kawy, aktualnie działa ona w 95 krajach świata. Całość projektowania i produkcji odbywa się w słonecznej Barcelonie, gdzie powstają ekspresy i akcesoria, które zadowolą nawet najbardziej wymagających wielbicieli kawy.

Jakie rodzaje ekspresów do kawy oferuje firma?

Ascaso posiada w swojej ofercie różnorodne modele maszyn do parzenia kawy, wśród których znajdziemy zarówno egzemplarze do użytku domowego, jak i do biura czy kawiarenki. Firmowa placówka w Łodzi oprócz fachowej pomocy i porady podczas wyboru sprzętu, oferuje również profesjonalny serwis ekspresów do kawy.
Hiszpańska firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości ciśnieniowych ekspresów kolbowych, wśród których najpopularniejsze modele to Ascaso Dream, Ascaso Steel Uno Prof, Ascaso Steel Duo Prof, Ascaso Basic czy Ascaso Steel Uno Pid oraz Duo Pid. Wszystkie produkty firmy posiadają bardzo dobre opinie użytkowników i są świetnie oceniane jeśli chodzi o ranking ekspresów kolbowych.

Czym charakteryzują się ekspresy do kawy Ascaso?

Każdy ekspres do kawy tej firmy jest połączeniem wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych technologii, dużej dbałości o szczegóły oraz ciekawego designu. Wszystko to zapewnia mistrzowski przebieg ekstrakcji kawy oraz możliwość przygotowywania różnych napojów, od klasycznego espresso, aż po cappuccino z gęstą mleczną pianką.

Wszystkie ekspresy Ascaso składane są ręcznie, przez doświadczonych techników, którzy bez pośpiechu poświęcają godziny swojej pracy, na to by sprawdzić jakość i działanie każdej maszyny. Dzięki temu, każdy ekspres jest maksymalnie funkcjonalny i ergonomiczny, a doskonałe komponenty, z jakich się składa, gwarantują długoletnie prawidłowe działanie. Wszystkie ekspresy Ascaso posiadają zespoły zaparzania kawy wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej i mosiądzu oraz nowoczesne spieniacze do mleka. Niektóre modele dają możliwość przygotowywania naparu zarówno z kawy mielonej, jak i tej w saszetkach, co sprawia, że oceniane są wysoko także przez każdy profesjonalny ranking ekspresów na kapsułki.

Dla kogo przeznaczone są ekspresy tej firmy?

Są to produkty dedykowane dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się dobrze zaparzoną kawą oraz niezawodnym, funkcjonalnym i ciekawie wyglądającym ekspresem. Poszczególne maszyny do kawy Ascaso mogą być używane przez rodziny w domowym zaciszu lub przez większą ilość osób, na przykład w biurach. Ich bezpieczeństwo oraz intuicyjność podczas użytkowania sprawdzi się w każdym miejscu, a ciekawy i ponadczasowy wygląd, stanie się ozdobą pomieszczenia w którym się znajduje. Wybierając maszynę do swojej firmy warto zerknąć na ranking ekspresów do kawy do biura, gdzie z pewnością znajdą się produkty firmy z Barcelony.
Całości wyglądu i komfortu użytkowania dopełniać mogą pozostałe akcesoria firmy Ascaso, takie jak wysokiej jakości młynki do kawy, filiżanki, tampery, łyżki czy dzbanki na mleko, które pomogą każdemu użytkownikowi jeszcze bardziej cieszyć się pyszną kawą!