Ranking najlepszych ekspresów do kawy do biura 2023

Ranking najtańszych ekspresów do biura

Miejsce Nazwa Cena Gdzie najtaniej
1 Ekspres do biura Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01 1600 zł Sprawdź
2 Ekspres do biura Melitta Passione OT czarny F53/1-102 EU 2290 zł Sprawdź
3 Ekspres do biura JURA E6 Platin (15058) 3800 zł Sprawdź

Ranking najlepszych ekspresów do biura

Miejsce Nazwa Cena Gdzie najtaniej
1 Ekspres do firmy JURA WE8 Dark Inox (15188) 7490 zł Sprawdź
2 Ekspres do firmy Saeco Phedra Cappuccino 7980 zł Sprawdź
3 Ekspres do firmy Siemens EQ.9 plus connect s700 TI9573X9RW 9000 zł Sprawdź

Najtańsze ekspresy do kawy dla firm (ranking)

1. Ekspres do biura Saeco Lirika Silver Plus RI9841/01

ekspres do kawy do biura
Cena od 1600 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Nie wiesz, jaki ekspres do kawy do biura sprawdzi się najlepiej? Opisywane urządzenie wyróżnia się podwyższoną wydajnością. To właśnie dzięki temu może być ono intensywnie eksploatowane. Nie trzeba obawiać się o przedwczesne uszkodzenie sprzętu. Proponowany ekspres ciśnieniowy gwarantuje wysoką moc przy relatywnie niskim zużyciu energii. Umożliwia to redukcję kosztów eksploatacyjnych. Jest to model niewielki, a więc można umieścić go w niemal dowolnym miejscu. Plusem jest również intuicyjna obsługa, z którą każdy sobie poradzi. Dodatkowe funkcje sprawiają, że każdy przygotuje napój odpowiedni dla siebie. Kolejną zaletą jest wysoki pojemnik na wodę oraz kawę. Nie musimy ich uzupełniać zbyt często, co przekłada się na podwyższoną wygodę eksploatacji. Zbiornik na fusy również posiada większą pojemność niż klasyczny model domowy. Zmniejsza to częstotliwość opróżniania. Wytrzymała i solidna obudowa przetrwa nawet najtrudniejsze warunki otoczenia. Jest to inwestycja, która się opłaca.

2. Ekspres do biura Melitta Passione OT czarny F53/1-102 EU

ekspres do biura

Cena od 2290 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Ekspres do biura musi posiadać o wiele lepsze parametry użytkowe niż sprzęt użytkowany w warunkach domowych. Opisywany model wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Został on wyprodukowany z certyfikowanych tworzyw, które spełniają aktualnie obowiązujące normy oraz standardy. Wytrzymała obudowa nie jest podatna na zarysowania, czy też uszkodzenia mechaniczne. Nawet najczęstsze użytkowanie nie stanowi tutaj najmniejszego problemu. Ekspres gwarantuje nieprzeciętny smak oraz aromat kawy. Ponadto został on wyposażony w szereg przydatnych funkcji, co usatysfakcjonuje prawdziwych koneserów. Przygotowanie filiżanki idealnej kawy zajmuje krótką chwilę, co przekłada się na wysoką oszczędność czasu. Duża moc idzie w parze z optymalnym zużyciem energii. Nowoczesny design oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie będzie prezentować się świetnie w każdym otoczeniu. Jest to model wyjątkowo uniwersalny, który można elastycznie przystosować do indywidualnych wymagań.

3. Ekspres do biura JURA E6 Platin (15058)

ekspres do kawy dla firm

Cena od 3800 zł – sprawdź gdzie najtaniej

W naszym rankingu ekspresów do biura nie może zabraknąć tego modelu. Cechuje się on wysoką funkcjonalnością oraz wydajnością. Trwała obudowa przez długi czas zachowa swoją oryginalną formę. Plusem jest również atrakcyjny design, który pasuje do rozmaitych aranżacji. Proponowane urządzenie zostało wyposażone w inteligentny system wody. Należy podkreślić, że zbiornik jest dość pojemny, a więc nie wymaga on częstego uzupełniania. Zaawansowany system filtracji zmniejsza ryzyko pojawienia się osadów. Mamy więc pewność, że kawa zawsze będzie pełnowartościowa, a zarazem smaczna. Warto wspomnieć, że pojemnik na ziarna posiada pokrywę oraz dodatkowe uszczelnienie. Znacząco przedłuża to ich świeżość. Ergonomiczne przyciski sprawiają, że obsługa sprzętu jest łatwa i przyjemna. Na specjalną uwagę zasługują również duże spieniacze do mleka. Przygotowanie mlecznej kawy zajmie zaledwie kilka minut. Puszysta i kremowa pianka zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Najlepsze ekspresy do kawy dla firm (ranking)

1. Ekspres do firmy JURA WE8 Dark Inox (15188)

ekspres do firmy

Cena od 7490 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Chcesz wiedzieć, jaki ekspres do kawy dla firm cieszy się największym zainteresowaniem? Proponowany model to urządzenie najwyższej klasy, które niezawodnie posłuży przez długie lata. Jest to urządzenie w pełni przystosowane do intensywnej eksploatacji. Bez obaw możemy przygotowywać kilkaset filiżanek kaw dziennie. Konserwacja sprzętu przebiega sprawnie, a więc nie stanowi ona zbyt dużego problemu. Zastosowano tutaj duże pojemniki na kawę, mleko, czy też wodę. Nie musimy więc zbyt często uzupełniać potrzebnych zasobów. Zbiornik na ziarna pomieści aż 0,5 kg kawy. Pojemność pojemnika na wodę wynosi 3 l. Warto dodać, że do wyboru mamy aż 12 rodzajów kawy. Wybór odpowiedniego nie będzie najmniejszym wyzwaniem. Jakość przyrządzonego napoju znajduje się na najwyższym poziomie. To nie tylko niezapomniany smak, ale również zapach. Utrzymanie sprzętu w czystości także jest niekłopotliwe i łatwe. System automatycznego oczyszczania ułatwia to zadanie.

2. Ekspres do firmy Saeco Phedra Cappuccino

ekspres do kawy do firmy

Cena od 7980 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Wśród najlepszych ekspresów dla firm musi znaleźć się opisywany model. Jest to urządzenie wykonane z tworzyw certyfikowanych, które spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa, a także normy wytrzymałościowe. Podwyższona odporność na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia sprawia, że sprzęt przez długi czas pozostanie w nienaruszonym stanie. Zapomnijmy o kłopotliwych przestojach, czy też kosztownych awariach. Jego konserwacja nie musi odbywać się zbyt często. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie kosztuje ona majątku. Proponowany ekspres do kawy jest niezwykle uniwersalny, a więc sprawdzi się w każdym obiekcie. Mnogość funkcji nie oznacza skomplikowanej obsługi. Niewielkie rozmiary także stanowią zaletę. Solidny model wcale nie musi zajmować ogromnej ilości wolnej przestrzeni. Na uwagę zasługuje fakt, że za jego pomocą możemy przygotować nie tylko kawę, ale również herbatę.

3. Ekspres do firmy Siemens EQ.9 plus connect s700 TI9573X9RW

ekspres do kawy do biura ranking

Cena od 9000 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Prezentowany model to tani i dobry ekspres dla firm, który wyróżnia się podwyższoną funkcjonalnością oraz wydajnością. Świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie każdego dnia parzy się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt filiżanek kawy. Zasobniki o zwiększonej pojemności minimalizują zakres obsługi. Nie musimy uzupełniać ich tak często, jak w domu. Przekłada się to na wyjątkowy komfort eksploatacji. Warto dodać, że oprócz tradycyjnego panelu sterowania mamy do dyspozycji funkcję zarządzania za pomocą smartfona. Każdy może samodzielnie dostosować parametry kawy do osobistych upodobań. Zakres regulacji jest wyjątkowo szeroki. Opisywane urządzenie umożliwia przygotowanie dwóch kaw lub napojów mlecznych w tym samym czasie. Jest to znaczna oszczędność czasu. Kolejnym atutem są dwa pojemniki na kawę. Oznacza to, że w zasobnikach mogą znajdować się dwie różne odmiany ziaren. Prezentowany ekspres ciśnieniowy jest także wytrzymały i odporny na uszkodzenia.