Ranking najlepszych ekspresów żarnowych ręcznych / elektrycznych 2020

Ranking najlepszych młynków żarnowych – ręcznych / elektrycznych

Miejsce Nazwa Cena Gdzie najtaniej
1 Młynek żarnowy elektryczny Bodum Bistro (1175001) 360 zł Sprawdź
2 Młynek żarnowy KRUPS GVX242 217 zł Sprawdź
3 Młynek żarnowy De’Longhi KG 79 156 zł Sprawdź
4 Młynek żarnowy ręczny Hario 20X14,5 Cm Prism (Msa2B) 249 zł Sprawdź
5 Młynek żarnowy ręczny Hario Skerton MSCS-2TB 126 zł Sprawdź

Najlepsze młynki żarnowe do kawy (ranking)

1. Młynek żarnowy elektryczny Bodum Bistro (1175001)

młynek do kawy żarnowy ręczny ranking
Cena od 360 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Nasz ranking elektrycznych żarnowych młynków do kawy z pewnością będzie sporym wsparciem dla tych, którzy nie mają pojęcia, jaki model sprawdzi się najlepiej. Oferowane urządzenie gwarantuje wysoki poziom komfortu użytkowania. Warto wspomnieć, że posiada on aż 12-stopniową regulację poziomu zmielenia ziaren. Żarna zostały wykonane ze stali nierdzewnej, czyli tworzywa, które jest w pełni odporne na korozję. Ponadto cechuje się ono podwyższoną wytrzymałością, co niweluje ryzyko przedwczesnego uszkodzenia wspomnianych elementów. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokojakościowych tworzyw sztucznych, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Ergonomiczna konstrukcja uprzyjemnia i ułatwia codzienne użytkowanie. Prezentowany model wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla miłośników nieprzeciętnego smaku oraz aromatu. Każdy przygotowany napój będzie wyjątkowy. Plusem jest również pojemny zbiornik na ziarna, dzięki którym częstotliwość ich uzupełniania nie jest zbyt wysoka.

2. Młynek żarnowy KRUPS GVX242

młynek żarnowy ranking

Cena od 217 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Przedstawiane urządzenie to dobry młynek żarowy, który niezawodnie posłuży przez długie lata. Jest to model nowoczesny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Już na pierwszy rzut oka zachwyca on niesztampowym, a jednocześnie eleganckim designem. Jego obudowa została wykonana z troską o najmniejsze detale. Jest to połączenie wysokiej uniwersalności oraz funkcjonalności. Nie można również zapomnieć o korzystnej cenie, która zachęca do dokonania zakupu. Opisywane urządzenie zapewnia 17-stopniową regulację poziomu mielenia ziarna. Dzięki temu każdy użytkownik może przygotować napój, który będzie w stu procentach dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługuje fakt, że możemy swobodnie wybrać, ile filiżanek kawy zostanie przygotowanych (od 2 do 12). Zmniejsza to ryzyko zmarnowania składników, czy też gotowego napoju. Proponowany model posiada specjalistyczny system zabezpieczający przez spalonymi ziarnami.

3. Młynek żarnowy De’Longhi KG 79

młynek do kawy żarnowy ranking

Cena od 156 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Opisywany model to tani i dobry młynek żarnowy z płynną regulacją. Jest to prawdziwa gratka dla koneserów smacznej, a zarazem intensywnie pachnącej kawy. Ziarna nie tracą swojego nieprzeciętnego aromatu podczas mielenia, co stanowi niewątpliwą zaletę. Przed rozpoczęciem pracy możemy zdecydować, jaka ilość napoju zostanie przygotowania (od 2 do 12 filiżanek). Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również ekonomiczne. Warto wspomnieć, że opisywane urządzenie zostało wyposażone w podwójny system zabezpieczeń. Przygotowanie kawy będzie możliwe dopiero po poprawnym zamocowaniu pojemnika na ziarna, czy też wodę. Zmniejsza to ryzyko uszkodzenia sprzętu. Zbiornik na kawę mieloną jest wyjmowany, co również podnosi komfort codziennej eksploatacji. Utrzymanie sprzętu w należytej czystości nie będzie żadnym wyzwaniem. Szybko i bezproblemowo pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń. Należy zaznaczyć, że jest to model, który nie wymaga zbyt częstej konserwacji.

4. Młynek żarnowy ręczny Hario 20X14,5 Cm Prism (Msa2B)

młynek do kawy żarnowy elektryczny ranking

Cena od 249 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Ranking ręcznych żarnowych młynków do kawy to świetna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie ponadczasowe rozwiązania. Przedstawiane urządzenie posiada ceramiczne żarna, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Nie są one podatne na uszkodzenia, czy też negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Opisywany produkt zapewnia także wysoką wygodę użytkowania. Zmielenie ziaren przebiega sprawnie i nie wymaga włożenia dużej ilości energii. Kompaktowe rozmiary i niska waga sprawiają, że młynek można użytkować nie tylko w domu, ale również poza nim. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą w podróż. Oczywiście proponowany sprzęt zapewnia szeroki zakres regulacji stopnia zmielenia kawy. Wszystko zależy od tego, jaki napój chcemy przygotować. Solidna obudowa nie jest podatna na pękanie i zarysowania. Konstrukcja znajduje się w stabilnym położeniu podczas pracy, co poprawia poziom bezpieczeństwa użytkowania.

5. Młynek żarnowy ręczny Hario Skerton MSCS-2TB

jaki młynek żarnowy

Cena od 126 zł – sprawdź gdzie najtaniej

Jeśli nie wiesz, jaki młynek żarnowy wybrać, to koniecznie sprawdź ten model. Jest to urządzenie wykonane z mocnych, certyfikowanych tworzyw. Cechuje się ono nie tylko wysoką trwałością, ale również prostą obsługą. Sprzęt możemy bez większych trudności przystosować do osobistych potrzeb. Na specjalną uwagę zasługuje również nieprzeciętny design. Nowoczesne wzornictwo pasuje do niemal każdej aranżacji. Trzeba dodać, że obudowa młynka jest wyjątkowo solidna i niepodatna na uszkodzenia. To znakomita inwestycja na długie lata. Proponowany ręczny młynek do kawy gwarantuje równomierne mielenie ziaren. Bezpośrednio przekłada się to na wyśmienity smak oraz aromat kawy. Plusem jest również szczelna pokrywa, którą możemy przykryć pojemnik ze zmielonymi ziarnami. Znacznie dłużej utrzymają one swoją świeżość. Kolejnym atutem jest łatwe i proste czyszczenie poszczególnych elementów. Utrzymanie optymalnego poziomu higieny nie będzie stanowić żadnego problemu.